Zebranie wiejskie

Home Forums Głos mieszkańców Zebranie wiejskie

This topic contains 1 reply, has 1 voice, and was last updated by  Emigrant 2 years, 10 months ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author

Mieszkaniec

Co myślicie o zebraniu wiejskim, które odbyło się 18-09-2015r
    Jakie wrażenia opinie?
    Mnie osobiście zastanawia fakt dlaczego głosowanie w sprawie naprawy dróg było jedno dla dwóch rożnych odcinków?
    Wydaje mi się, ze droga koło zielonego krzyża nie wymaga jeszcze zastosowania nakładki, ponieważ tam jest asfalt, jest we wsi wiele innych dróg gminnych które nie mają asfaltu, utwardzone kamykiem, ale prawda jest taka że po deszczu aby przejść taka drogą to trzeba kalosze założyć.

Zapraszam do dyskusji

Emigrant

Witajcie, ja już w sumie nie mieszkam w Krzemienicy jakiś czas temu wyjechałem, od czasu do czasu powracam i widzę że jest coraz to lepiej, to chodniki, to sklep samoobsługowy, nowa stacja pkp, widziałem, że stację benzynową budują, widać, że coś się dzieje.
    Nawiązując do wypowiedzi poprzednika to od zawsze tak było że wpierw robi się coś gdzie mieszka radny, urzędnik, czy wysoko postawiona osoba, tam gdzie zwykli mieszkańcy to na końcu.
    A właściwie to miejscowość Krzemienica od zawsze była na samym końcu, wójt w pierwszej kolejności robi w swojej miejscowości – w sumie to zrozumiałe, pewnie każdy by tak robił że dla swoich, ale tu trzeba się zastanowić która miejscowość jest największa, która płaci najwięcej podatków i te podatki powinny właśnie wracać na jakieś prace.
    Tak czy inaczej jak powracam od czasu do czasu to widać zmiany na lepsze, wiec pewnie jeszcze kilkanaście lat i wszędzie będzie ładnie.

Pozdrawiam

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

The forum ‘Głos mieszkańców’ is closed to new topics and replies.